СТОРІНКА  ТИМЧАСОВО НЕДІЙСНА !!!

(від 1.07.2019р.)

 

Ціна на мої послуги для співвітчизників

Працюю за індивідуальним графіком погодженим з Вами. (НЕДІЛЯ – ВИХІДНИЙ).  Зазвичай 1 сесія на 10-14 днів, або 1 раз на 2 тижні.  Одна консультація (сесія) триває в межах 2 годин.

Увага!!! Після того, як здійснили оплату, обов’язково зателефонувати для уточнення даних.

ДІАГНОСТИЧНА консультація – БЕЗКОШТОВНО (30-40 хв.). Це знайомство з Вами, час, де я діагностую Ваше питання (ситуацію), аналізую вашу готовність до роботи, та загалом визначаю  чи можу Вам допомогти. Після прийняття спільного рішення,  здійснюєте ОПЛАТУ,  узгоджуємо графік роботи  і проводимо повноцінну консультацію.

АКЦІЇ, ЗНИЖКИ, БОНУСИ не прописані, так як постійно є щось нове і цікаве, а особливо для самих сміливих.

Записуйся на діагностичну консультацію і отримуй знижки, бонуси  та привабливі пропозиції !!!

  1. 1 сесія  –  0 грн. ( = 2 год.) При замовленні  3-ох і більше консультацій, діє система знижок. Більш детальна інформація на діагностичній  консультації. Акції, знижки і бонуси не прописані, так як постійно є щось нове і цікаве, а особливо для самих сміливих, існуют

Увага!!!

КОШТИ,  після ПРОВЕДЕНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ  –  НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ !!!

 

Запрошення на індивідуальну програму (3 місяці )

/УВАГА!!! Поки що відбуваються певні зміни у створенні програм для довготривалої роботи,  тому вся інформація у даному відео не є діючою на сьогоднішній день. Деталі на діагностичній консультації /

Пакет «VIP»  Не для всіх!!! Чому?

Тому, як не всі люди хочуть працювати над собою, змінювати своє життя і досягати певних вершин. Таких у Світі тільки 5% !!!! Більшість людей думає, що світ повинен змінитись під них. Однак, закони Всесвіту є іншими – Ви повинні працювати над собою щодня  для того, щоб змінилось Ваше життя. Тоді, відповідно, змінюється ваш емоційний стан, ваше мислення, пізніше бачення (міняється Ваш фокус). І тільки тоді Ви бачите навколо себе інші можливості. Хоча вони завжди є поряд.  І тільки тоді починає  змінюватись ваше Життя.

 ПО-ІНШОМУ це не працює. НЕ думайте, що ВИ когось зміните.  Це ІЛЮЗІЯ, що Ви можете когось змінити. 

ПОЧНІТЬ із СЕБЕ!!!

Пакет «VIP – 3 (3 місяці):  По 2 сесії в місяць + 2 год. підтримки на протязі всього місяця у формі “питання-відповіді”. Отже, 6 консультацій (3 психотерапії, 3 коуч-сесій, 3 сесії “питання-відповіді” ).

1 раз в місяць проводиться – психотерапія, 2 раз – коуч-сесія. Терапія спрямована на зміну вашого стану. Тобто, коли Людина почувається погано (стрес, депресія, образа, агресія тощо), я допомагаю трансформувати її негатив у позитив. Якщо Людина прийшла із стресом, то як мінімум, вона отримує полегшення і почувається спокійніше. Якщо є образа, то по завершенні однієї сесії, вона буде відчувати спокій і байдужість, а можливо і радість. 

Коуч-сесія спрямована на досягнення певної цілі в дії. Наприклад, людина загубилась в думках, діях. Не знає, що робити, куди йти. Іншими словами загрузла (не йде бізнес, не знаю чим займатись і т.д.).  Я допомагаю знайти шляхи виходу із даної ситуації і скласти конкретний покроковий план дій.

Висновки: 1) спочатку допомагаю змінити емоційно-почуттєву сферу. 2) Скласти подальший план на розвиток справи чи вдосконалення того, що вже є.

Пакет «VIP – 12  (12 місяців)  : по 2 сесії  в місяць + 2 год. підтримки (онлайн). Фактично, це  48  годин роботи над собою) – 0 грн. (при одноразовій оплаті).  На міжнародному ринку вартість такої   індивідуальної   програми від  3000$  і вище). Зазвичай, зустрічаємось 1 раз в  місяць, НЕ ЧАСТІШЕ!!! Частіше тільки при потребі!!!  Постійна підтримка з моєї сторони – відповіді на запитання (скайп, вайбер) + додаткові матеріали для опрацювання.  

Ця вартість тільки для УКРАЇНИ. На міжнародному ринку, вартість 1 моєї консультації = 0 $. Отож, робіть висновки )))

Питання для роздумів? Скільки коштує ваш спокій, задоволеність, радість, сміх, здоров’я, успіхи у роботі, бізнесі та все те, чого Ви насправді  хочете і можете отримати, якщо 1 раз в місяць Ви будете інвестувати у себе і свої знання ?

Чи можна співставити цю суму із здоров’ям, радістю, особистим спокоєм та затишком у вашій сім’ї, насолодою від кожного прожитого дня?  Думайте, ВИБІР ТІЛЬКИ за ВАМИ! Тільки ВАМ вирішувати, чи жити в позитиві, чи носити в собі біль, розпач, образу, смуток, негатив  та потрохи руйнувати  себе, як особистість чи фізичне тіло? Перебуваючи в постійному негативі / стресі, Ви руйнуєте своє фізіологічне тіло. Звідси, йдуть різні захворювання та проблеми зі здоров’ям?

Цей ПАКЕТ НЕ ДЛЯ ВСІХ!!!  А для тих, хто направду хоче кардинальних змін у всіх сферах свого Життя. Протягом всього терміну роботи постійна підтримка у скайпі / вайбері  у формі “питання – відповідь”  [детальніше]. 

Записатись на діагностичну (безкоштовну) консультацію:

Записавшись на консультацію, Ви можете оплатити мої послуги
Через Приватбанк,   на номер картки:
5168 7427 2093 1322  / Бенько Ліана Степанівна

З повагою та любовю
Ліана Бенько