УВАГА!!!

оки що відбуваються певні зміни у вдосконаленні довготривалого коучінгу (програма довготривалої роботи),  тому більш детальна інформація на діагностичній консультації /

Вартість послуг для України:

Працюю за індивідуальним графіком погодженим з Вами. (НЕДІЛЯ – ВИХІДНИЙ).  Зазвичай 1 сесія на 10-14 днів, або 1 раз на 2 тижні.  Одна консультація (сесія) триває в межах 2 годин.

В першу чергу, ДІАГНОСТИЧНА консультація – БЕЗКОШТОВНО (40-45 хв.). Це знайомство з Вами, час, де я діагностую Ваше питання (ситуацію), аналізую вашу готовність до роботи, причини, звідки взялась та чи інша ситуація та загалом визначаю  чи можу Вам допомогти. Тоді розповідаю  про те, як я працюю і що для цього потрібно. Після прийняття спільного рішення,  здійснюєте ОПЛАТУ,  узгоджуємо графік роботи  і проводимо повноцінну консультацію.

 

Увага!!! Після того, як здійснили оплату, обов’язково зателефонувати для уточнення даних.

 

  1. 1 сесія  –  0 грн. ( = 2 год.)  Працюю із проблемою (питанням)  не менше 3-ох консультацій. Більш детальна інформація на діагностичній  консультації.

Увага!!!  КОШТИ,  після ПРОВЕДЕНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ  –  НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ !!!

 

Запрошення на індивідуальну програму (3 місяці )

Пакет «VIP»  Не для всіх!!! Чому?

Тому, як не всі люди хочуть працювати над собою, змінювати своє життя і досягати певних вершин. Таких у Світі тільки 5% !!!! Більшість людей думає, що світ повинен змінитись під них. Однак, закони Всесвіту є іншими – Ви повинні працювати над собою щодня  для того, щоб змінилось Ваше життя. Тоді, відповідно, змінюється ваш емоційний стан, ваше мислення, пізніше бачення (міняється Ваш фокус). І тільки тоді Ви бачите навколо себе інші можливості. Хоча вони завжди є поряд.  І тільки тоді починає  змінюватись ваше Життя.

 ПО-ІНШОМУ це не працює. НЕ думайте, що ВИ когось зміните.  Це ІЛЮЗІЯ, що Ви можете когось змінити. 

ПОЧНІТЬ із СЕБЕ!!!

3-ох місячна ПРОГРАМА :

ВКЛЮЧАЄ :  3 місяці роботи,  2 консультації  в місяць  + 2 год. підтримки на протязі всього місяця у формі “питання-відповіді”. Загалом, 6 консультацій  (від 1 до 2 год.)  + 6 годин зворотнього зв’язку  “питання-відповіді”.

1 раз в місяць проводиться – психотерапія, 2 раз – коуч-сесія. Терапія спрямована на зміну вашого стану. Тобто, коли Людина почувається погано (стрес, депресія, образа, агресія тощо), я допомагаю трансформувати негатив у позитив. Якщо Людина прийшла із стресом, то як мінімум, вона отримує полегшення і почувається спокійніше. Якщо є образа, то по завершенні однієї сесії, вона буде відчувати спокій і байдужість, а можливо і радість. 

Коуч-сесія спрямована на досягнення певної цілі в дії. Наприклад, людина загубилась в думках, діях. Не знає, що робити, куди йти. Іншими словами загрузла (не йде бізнес, не знаю чим займатись і т.д.).  Я допомагаю знайти шляхи виходу із даної ситуації і скласти конкретний покроковий план дій.

Висновки:

1) спочатку допомагаю змінити Ваш стан на позитивний.

2) скласти подальший план дій на подальше Життя, розвиток бізнесу  чи вдосконалення того, що вже є.

 

Питання для роздумів? Скільки коштує ваш спокій, задоволеність, радість, сміх, здоров’я, успіхи у роботі, бізнесі та все те, чого Ви насправді  хочете і можете отримати, якщо 1 раз в місяць Ви будете інвестувати у себе і свої знання ?

Чи можна співставити цю суму із здоров’ям, радістю, особистим спокоєм та затишком у вашій сім’ї, насолодою від кожного прожитого дня?  Думайте, ВИБІР ТІЛЬКИ за ВАМИ! Тільки ВАМ вирішувати, чи жити в позитиві, чи носити в собі біль, розпач, образу, смуток, негатив  та потрохи руйнувати  себе, як особистість чи фізичне тіло? Перебуваючи в постійному негативі / стресі, Ви руйнуєте своє фізіологічне тіло. Звідси, йдуть різні захворювання та проблеми зі здоров’ям?

Цей ПАКЕТ НЕ ДЛЯ ВСІХ!!!  А для тих, хто направду хоче кардинальних змін у всіх сферах свого Життя. Протягом всього терміну роботи постійна підтримка у скайпі / вайбері  у формі “питання – відповідь”  [детальніше]. 

Записатись на діагностичну (безкоштовну) консультацію:

 

Записавшись на консультацію, Ви можете оплатити мої послуги
Через Приватбанк,   на номер картки:
5168 7427 2093 1322  / Бенько Ліана Степанівна

З повагою та любовю
Ліана Бенько