fbpx

Алгоритм проведення коучингу

Як відбуваються зустрічі з Клієнтами?

Є два варіанти індивідуальної роботи зі мною. Це “Стандартна програма” і “ВІП-програма. Все залежить від Вас і ваших можливостей.

За програмою “Стандарт”, працюємо за індивідуальним графіком, узгодженим з Вами. Зустрічі 1 раз на тиждень. Тривалість заняття 1-1,5 год. Але спочатку ДІАГНОСТИКА (ознайомча консультація).

Діагностична консультація – 10-15 $  (40-45 хвилин).  Це сесія, під час якої я розбираю і вивчаю Ваше питання (ситуацію), дивлюся Вашу готовність до роботи і визначаю причини виникнення даної ситуації. Роблю висновки про те, на скільки складна ситуація, чи зможу Вам допомогти і визначаю потрібну кількість консультацій, щоб вирішити ваше питання (ситуацію). Даю, як мінімум 3 рекомендації щодо виходу із ситуації. Розповідаю про те, над чим потрібно працювати, як я працюю та умови співпраці.

Далі, Ви:

1) Приймаєте рішення;

2) Оплачуєте вибраний Вами пакет послуг;

3) Обговорюємо час для спільної роботи, створюємо графік зручний для нас обох, і приступаємо до роботи.

Якщо в процесі роботи виникають якісь розбіжності, читайте договір !!!

Якщо людина проігнорувала сесію, заздалегідь не попередивши мене, її гроші та час   пропадають.

Вибачте, але мій час обмежений!

   ЯКУ ЦІННІСТЬ Ви отримаєте після проходження  коучингу:

  • Якщо Ви прийшли з болем (від різних ситуацій), образою, агресією або ще чимось, у чому не можете розібратися, Ви отримаєте відразу ж після 1-ої консультації – СПОКІЙ, ЛЕГКІСТЬ, або РАДІСТЬ, в окремих випадках ЩАСТЯ або ЕЙФОРІЮ (це 100% гарантія), але у випадку, якщо дуже захочете це отримати. Якщо Ви не вірите, не довіряєте мені, то такий результат і отримаєте.
  • Відповідно в стані спокою і нейтральності, Ви відчуєте себе і свої бажання, зрозумієте, як Вам далі жити і що робити. Тобто Ви адекватно, з іншого ракурсу зможете оцінити те, що відбувається у вашому житті, і прийняти якісь рішення, які забезпечать вам успіх.
  • Далі, я допоможу Вам ВИЗНАЧИТИ ЧІТКИ КРОКИ та ДІЇ, які треба застосовувати для досягнення результату в тому чи іншому питанні.
  • І ГОЛОВНЕ, після кількох сесій (3-5), Ви отримаєте ВЕЛИЧЕЗНИЙ ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ – ЖИТИ, ТВОРИТИ, радіти і насолоджуватися [читайте відгуки моїх Клієнтів]. ВАМ захочеться – «ДВІЖУХИ». Це ПРАВДА на 200%, сама пройшла через усі ці ЧУДЕСА, і дуже вдячна своїм Вчителям та Тренерам.
Scroll to Top