fbpx

Алгоритм проведення коучингу

Як відбуваються зустрічі з Клієнтами?

Працюємо за індивідуальним графіком, узгодженим з Вами (1 раз на тиждень). Але спочатку ДІАГНОСТИКА. Діагностична консультація – 280 грн. (40-45 хвилин).  Це сесія, під час якої я розбираю Ваше питання (ситуацію), дивлюся Вашу готовність до роботи. Роблю висновки про те, як складна ситуація, чи зможу Вам допомогти. Даю як мінімум 3 рекомендації щодо виходу із ситуації. Розповідаю про те, над чим потрібно працювати, як я працюю та умови, обов’язкові для виконання. 3 кроки, слідуючи яким, Ви: 1) Приймаєте рішення; 2) Оплачуєте вибраний Вами пакет послуг; 3) Обмовляємо час спільної роботи, створюємо графік зручний для нас обох, і приступаємо до роботи.

Якщо в процесі роботи виникають якісь розбіжності, читайте договір! !!

Якщо людина проігнорувала сесію, заздалегідь не попередивши мене, її гроші та час   пропадають.
Вибачте, але мій час обмежений!

   ЯКУ ЦІННІСТЬ Ви отримаєте від проходження  кожної пройденої вами коуч-сесій:

  • Якщо Ви прийшли з болем (від різних ситуацій), образою, агресією або ще чимось, у чому не можете розібратися, Ви отримаєте відразу ж після 1-ої консультації – СПОКІЙ, ЛЕГКІСТЬ, або РАДІСТЬ, в окремих випадках ЩАСТЯ або ЕЙФОРІЮ (це 100% гарантія, але у випадку, якщо дуже захочете це отримати. Тому як людина приходить і розуміє, отримає 0,30% …., вибачте хлопці, але це так працює. (читайте на сайті в розділі « СТАТТІ» – притчу «Лежати на цвяху»;
  • Відповідно в стані спокою і нейтральності, ВИ знайдете ПОВНУ ЯСНІСТЬ в питанні, що вас цікавить. Тобто Ви адекватно, з іншого ракурсу зможете оцінити те, що відбувається у вашому житті, і прийняти якісь рішення, які забезпечать вам успіх.
  • Для себе Ви зможете ВИЗНАЧИТИ ЧІТКИ КРОКИ та ДІЇ, які треба застосовувати для досягнення результату в тому чи іншому питанні.
  • І ГОЛОВНЕ, після кількох сесій (3-5), ВИ отримаєте ВЕЛИЧЕЗНИЙ ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ – ЖИТИ, ТВОРИТИ, радіти і насолоджуватися [читайте відгуки моїх Клієнтів]. Коротше ВАМ захочеться – «РУХИ». Це ПРАВДА на 200%, сама пройшла через усі ці ЧУДЕСА, і дуже вдячна своїм Вчителям та Тренерам.
Догори