fbpx

Автор проекту

Я, Ліана Бенько, психолог/коуч, кандидат психологічних наук, в минулому викладач, експерт в особистісних та міжособистісних відносин. І просто успішна, цілеспрямована жінка, мати, кохана. Яка кардинально змінила своє життя і допомагаю змінювати життя людей, виводячи їх на більш якісний рівень життя.

Моя історія практично така сама, як і у всіх тих, хто досягнув якихось висот у своєму Житті. Все було чудово: з дитинства ні в чому мені не відмовляли, росла і формувалася як жінка: заміжжя, дитина, чудова робота…  . Але в один момент, валиться все і в усіх сферах життя: втрата сім’ї, роботи, здоров’я. Замість радості приходить глибоке розчарування, депресія, біль, розпач, хвороби, лікарні. Здається, що Життя повністю пішло з-під ніг. Зникає інтерес до життя. І,  ось ти починаєш розуміти, що щось у житті, те що ти робила, не принесло тобі того, чого хотіла.

І в силу приходять пошуки нового, того, що допоможе вирішити питання прямо зараз? І ось, нова професія “коуч”, “коучинг” … . ЧОМУ КОУЧИНГ? Зрозуміла (на своєму професійному рівні), що класична психологія дає дуже поверхневі знання та мало якісних результатів. Довелося шукати щось нове, те, що працює швидше та ефективніше. І, ось, завдяки роботі над собою, особистісному зростанню, роботі з різними Майстрами – початок Нового Життя.

Так, звичайно, знову навчання, багато роботи, консультації з тренерами, коучами, Вчителями, великі фінансові вкладення, домашні завдання. Кожен з них привніс свою лепту, а саме допоміг мені позбутися того, що гальмувало: “затиків у голові”, на кшталт «а чи вийде у мене?», «я не зможу…», «я це ніколи не зроблю…», «я взагалі ніхто, і звуть мене ніяк », «Я створена для того, щоб мені розповідали, що я повинна робити» і ряд інших тарганів у голові, які керували моїм життям, які заважали мені розвиватися і виконувати свою роботу в кайф із задоволенням. Я пройшла дуже багато консультацій з великою кількістю тренерів. І ось він РЕЗУЛЬТАТ,  довгоочікуваний, який прийшов. Те, до чого йшла, нарешті здійснилося.

Я Майстер у своїй справі. Не на папері, не просто з купою дипломів. Я направду якісно змінила своє Життя і міняю кардинально якість життя інших Людей щодня. Але тільки у випадку, коли  Людина готова і сказала собі «ТАК, Я – готова, хочу, допомогти собі змінити своє життя, підняти його на новий рівень».

Це і є ВЕЛИКА МІСІЯ мого Життя – вчити і допомагати людям переходити у Потік  РАДОСТІ і ЩАСТЯ, радіти, любити і цінувати найцінніше в цьому Житті – СЕБЕ і саме ЖИТТЯ.

І, от, коли, Я бачу результати своїх Клієнтів /читайте відгуки моїх Клієнтів/, які досягли своїх цілей, стали щасливішими, успішнішими, розсудливішими, знайшли роботу, чоловіка / дружину, досягли фінансового успіху, налагодили стосунки з рідними. То це не просто радує, це додає СИЛИ, ЕНЕРГІЇ до Життя… І, Я з радістю чекаю нового дня, щоб знову і знову, виконувати свою місію щодня в кайф, і в насолоду собі, і своїм Клієнтам, тому що Я точно знаю, що це  СПРАВА всього мого Життя.

І, я, дякую Богу, за те, що можу бути інструментом у Його руках.

А також, ДЯКУЮ всім тим, хто допоміг мені знову знайти і відродити себе НОВУ, Рішучу, Цілеспрямовану, Творчу, Самодостатню !!!  

Найкращі спогади про роботу зі студентами

Приємні зустрічі у кораловому клубі, з якого все почалося…

Підприємництво, засновник дитячого клубу

Scroll to Top