fbpx

Автор проекту

Я, Ліана Бенько, трансформаційний коуч, кандидат психологічних наук, в минулому викладач, експерт в особистісних та міжособистісних відносин. І просто успішна, цілеспрямована жінка, мати, а також кохана. Яка кардинально змінила своє життя і допомагаю змінювати життя людей, виводячи їх на більш якісний рівень життя.

Моя історія практично така сама, як і у всіх тих, хто досягнув якихось висот у своєму Житті. Все було чудово: з дитинства ні в чому мені не відмовляли, росла і формувалася як жінка, заміжжя, дитина, чудова робота… Але в один момент, валитися все і в усіх сферах життя: втрата сім’ї, праці, здоров’я. Замість радості приходить глибоке розчарування, депресія, біль, розпач, хвороби, лікарні. Здається, що Життя повністю пішло з-під ніг. Зникає інтерес до життя. І ось ти починаєш розуміти, що щось у житті, те що ти робила, не принесло тобі того, чого хотіла.

І в силу набувають пошуки нового, того, що допоможе вирішити питання прямо зараз? І ось, нова професія “коуч”, “коучинг” … . ЧОМУ КОУЧИНГ? Зрозуміла (на своєму професійному рівні), що класична психологія дає дуже поверхові знання та дуже мало результатів. Довелося шукати щось нове, те, що працює швидше та ефективніше. І, ось, завдяки особистій роботі над собою, особистісному зростанню, роботі з різними Майстерами – початок Нового Життя.

Так, звичайно, знову навчання, багато роботи, консультації з тренерами, коучами, Вчителями, великі фінансові вкладення, домашні завдання. Кожен з них зробив свою роботу, а саме допоміг мені прибрати мої “гальма”. А їх було дуже багато і різних…, «затиків у голові», на кшталт «а чи вийде у мене?», «я не зможу…», «я це ніколи не зроблю…», «я взагалі ніхто, і звуть мене ніяк », «Я створена для того, щоб мені розповідали, що я повинна робити» і ряд інших тарганів у голові, які керували моїм життям, які заважали мені розвиватися і виконувати свою роботу в кайф із задоволенням. Я пройшла дуууууууже багато консультацій з великою кількістю тренері. І ось він РЕЗУЛЬТАТ,  довгоочікуваний, який таки прийшов. То до чого йшла, нарешті здійснилося.

Я Майстер у своїй справі. Не на папері, не просто з купою дипломів. Я дійсно якісно змінила своє Життя і можу змінити якість Життя будь-якої Людини, яка сказала собі, «ТАК, Я ХОЧУ, допомогти собі змінити своє життя, підняти його на новий рівень».

Це і є ВЕЛИКА МІСІЯ мого Життя – вчити і допомагати людям бути в Потоці РАДОСТІ і ЩАСТЯ, радіти світові, любити і цінувати найцінніше в цьому Житті – СЕБЕ і саме ЖИТТЯ.

І коли, Ти бачиш результати своїх Клієнтів /читайте відгуки моїх Клієнтів/, які досягли своїх цілей, стали щасливішими, успішнішими, розсудливішими, знайшли роботу, чоловіка, дружину, досягли фінансового успіху, налагодили стосунки з рідними. То це не просто радує, це ЧАРІВСТВО  Життя, де Ти просто робиш кожен день свою роботу в кайф, насолоду і з КОХАННЯМ, тому що це справа всього Твого Життя.

Дякувати Богу, за те, що можу бути інструментом у Його руках. Сьогодні, я ДЯКУЮ всім тим, хто допоміг мені знову знайти себе НОВУ, Рішучу, Цілеспрямовану  і Творчу !!!  

Найкращі спогади про роботу зі студентами

Приємні зустрічі у кораловому клубі, з якого все почалося…

Підприємництво, засновник дитячого клубу

Догори