fbpx

Відчуття дискомфорту чи що говорить наша духовна сутність?

Відчуття дискомфорту чи про що говорить наша духовна сутність?
3 важливі уроки, які потрібно вивчити та практикувати щодня
(це і є, то з чим я працюю)

Анотація: у цій статті, я дуже коротко намагалася показати, ЧОМУ ми себе погано відчуваємо, не збуваються наші мрії, не приходять гроші, нам не подобаються наші місця робіт та ін. І як працює наша підсвідомість.

Звідки береться почуття дискомфорту?
З духовної точки зору, відчуття дискомфорту в будь-якій ситуації служить нам сигналом, що ми не в ладу з Духовним Законом і нам дана можливість зцілити ті чи інші душевні травми. Це можуть бути різного роду травми, раніше нам нанесені, або, можливо, якісь «отруйні» переконання, які ми підчепили в процесі нашого Життя, що заважають нам бути собою. Однак ми не часто дивимося на речі таким чином.
Ми вважаємо за краще вдаватися до оціночних міркувань і звинувачувати в усьому оточуючих, а це заважає нам зрозуміти сенс ситуації і винести з неї урок. Це заважає нам зцілитися.

Що буде, якщо ми не зцілимося?
Якщо ж ми не зцілюємо свої душевні травми, то тим самим створюємо навколо себе ще більше дискомфорту, до тих пір, поки обставини буквально не змусять нас все-таки запитати: ? Чому це все відбувається зі мною?
Іноді для того, щоб людина звернула увагу на те, що відбувається, йому необхідний дуже сильний струс або нестерпний біль. Такою струсом може бути, наприклад, просто хвороба, смертельна хвороба, смерть близької людини або щось інше.
Пам’ятайте, хлопці, випадковостей у житті не буває, це можуть бути різні ситуації. Однак навіть перед лицем смерті багато не бачать, що те, що відбувається в їх житті, дає їм можливість зцілення.

Приклад із практики: жінка на консультації (коуч-сесії) скаржиться, що не може налагодити стосунки з чоловіками. Попрацювавши з нею, з’ясували, що колись, коли та була маленькою, їй здавалося, ніби тато її не любить і не дбає про неї (були ситуації, коли маленька дівчинка прийняла це за істину). Для дівчинки це жахливо, бо для її повноцінного розвитку необхідно відчувати, що її батько любить. Оскільки дівчинка не доотримувала цієї любові, то зробила висновок, ніби з нею щось не в порядку. І вона стала всерйоз думати, ніби не гідна любові і спочатку недостатньо хороша. Це переконання глибоко засіло в підсвідомості і пізніше почало керувати її життям і відповідно регулювати взаємини  з  людьми і тим більше з чоловіками.

Ну, як чоловік, може любити жінку, яка себе не любить ((( (я маю на увазі не те, коли жінки ходять по салонах і задовольняють свої матеріальні потреби) – це внутрішній стан, це інший…)
Іншими словами, життя завжди відображає наші всі підсвідомі переконання, нібито ми недостатньо хороші, і ставить нас у ситуації, на практиці підтверджують, що ми дійсно «негідні» чогось. І всі чоловіки, з якими вона спілкувалася, раз у раз показували їй, що вона «не досить красива, розумна, хороша і ін.».
Але реально, їй так здавалося, це було її бачення, тому що вона просто на це чекала: «Ну коли ж він покаже мені це…»))) Ну і вони відповідно їй це проектували.
Тобто, Життя завжди дає підтвердження нашим переконанням, тому, у що ми віримо. У дитинстві біль тому, що дитина не може завоювати розташування батька, була для дівчинки нестерпною, тому частина цього болю ми пригнічуємо, а частина – витісняємо.

Про придушені емоції людина знає, але тримає їх у вузді. А витіснені емоції приховані так глибоко в підсвідомості, що ми взагалі не здогадуємося про їх існування.
Потім відбувається приголомшлива подія, яка повертає нас у вихідну точку. Де ми починаємо замислюватись…

P.S. Побачивши, яку ситуацію, де вам не подобається те, що ви спостерігаєте (вона може проявлятися у вигляді агресії, агресії, страху, безсилля, апатії, депресії, або в інших життєвих ситуаціях), потрібно шукати причину в собі, у своїй підсвідомості . Усі ці блокуючі моменти йдуть із ситуацій, які ми проживали у своєму житті значно раніше, углиб до дитинства (все, що нам у цьому Житті нав’язували).

Самокоучинг / Практика
Що робити?
УРОК 1: якщо ти хочеш з’ясувати, які твої переконання, придивись, що відбувається навколо. Життя завжди відображає твою думку (люди – це наше дзеркало, наше відображення, вони відображають нас самих).
Переконання «мало хороша», «Я недостойна» завжди притягувало тих самих чоловіків, які показували їй, що вона мало розумна…, хороша, красива та інших. (УВАГА! Життя каже їй: «Зціли себе – роби що- то з собою … »)))
З цього моменту ми постійно створюємо у житті ситуації, що підтверджують ситуації, що ми недостатньо хороші.
Але нам дуже важко визнати, що ці життєві ситуації підносять нам ДАРИ, УРОКИ ЗЛІКУВАННЯ.

Чому так відбувається? Тому як ми не привчені думати подібним чином. Ми не привчені вдумуватися в поточну ситуацію, кажучи собі: «Ну-ка подивимося, чим я наповнив своє життя. Хіба це не цікаво?»
Ні, нас привчили судити, звинувачувати, розігрувати із себе жертву і прагнути помсти. І ще  ми  не привчені думати,  що нашим життям управляють сили, що лежать за межами свідомості,—проте справа саме так.

Урок 2: полягає в тому, щоб визнати, що за зовнішньою ситуацією відбувається щось значно більше значне і потенційно корисне для нас. Інший вибір полягає в тому, щоб допустити, що за поведінкою когось криється інший сенс, інше значення, інший намір – дар, призначений тобі.
Друзі, послухайте, нам навіть немає потреби розбиратися в усьому до кінця. Вже саме бажання припустити, що щось незриме, — величезний крок уперед. Насправді, бажання побачити ситуацію в новому ракурсі — це вже КЛЮЧ ДО ЗЛІКУВАННЯ.

Урок 3: подякувати та відпустити. Надішліть у цю ситуацію весь ваш ПОТІК КОХАННЯ ТА ПОДЯКИ, навіть якщо Ви зовсім не розумієте, що відбувається і Ви побачите, що відбудеться потім )))

Зцілення на 90 % відбувається вже тоді, коли ти припускаєш саму думку про те, що цю ситуацію ситуацію любовно створила для тебе твоя ж душа. Допускаючи це, ти передаєш контроль над тим, що відбувається в руки Бога. А він уже подбає про 10%, що залишилися. Якщо ти на найглибшому рівні зрозумієш і приймеш думку про те, що Бог все залагодить, і покладешся на Нього, то тобі взагалі не доведеться нічого робити. Ситуація вирішиться сама собою, і до тебе прийде зцілення.

P.S.S. Ну, а для найцікавіших, які хочуть все-таки зрозуміти причину або внести ясність у ситуацію, що відбувається у вашому Житті, Я ЗАПРОШУЮ ВАС до себе на консультації, на довгостроковий коучинг і ми разом буде шукати, що заважає Вам жити повноцінним Життям у спокої, гармонії та радості.
ЖАДАЮ ВСІМ СПОКОЙНОМУ І РАДОВОМУ ЖИТТЮ!!!

З Любов’ю та Повагою
Ліана Бенько

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top