fbpx

Створюємо разом власну реальність

images-5

«МОЯ МАЙСТЕРНЯ»

Алгоритм створення своєї РЕАЛЬНОСТІ / практика:

  1. Прописати все, що хочете – всі ваші бажання, які згодом перетворяться на ЦІЛІ. Виберіть 5 головних та працюйте з ними щодня по 15-20 хвилин.
  1. Візьміть 5 аркушів паперу (для кожної вашої мети, і на кожному з них підпишіть чого ви хочете. Ваші бажання. Наприклад: я хочу цього з таких причин. І пишіть все, що приходить Вам в голову. На іншому боці аркуша пишіть, Я ВІРЮ, що отримаю це, тому що….. /одна сторона показує, чого Ви хочете, а інша зміцнює вашу ВІРУ в те, чого Ви хочете. strong>Тепер Ви знаходитесь в тому стані, щоб продовжити роботу…
  1. Працюючи зі своїми Цілями, потрібно працювати з УЯВЛЕННЯМ і намагатися побачити кінцевий результат вашої Цілі, «побудьте в результаті вашої Цілі». Візуалізуйте (представляйте). При цьому не забувайте користуватися емоціями, слухайте себе: піднімайте в собі радість, легкість, насолоджуйтесь цим почуттям, всім тілом та кожною клітиною вашого організму, відчувайте кінцевий результат вашої Цілі.

Якщо відчуваєш негатив – це не твоє, не треба це робити, відпусти та шукай своє.

  1. Відчуйте тонку рівновагу між тим, чим я хочу і тим, що я дозволяю. Потрібно хотіти і дозволяти цьому статися. Приклад: “я хочу червону машину, але …..”. Слово «але» робить всю погоду, тобто ви не дозволяєте собі це отримати. Не треба зосереджуватися на відсутність бажаного. Якщо ви хочете гроші, але думаєте про те, що їх немає – ви відштовхуєте Багатство.

PS: пам’ятайте, наші думки – це запрошення того, що ви хочете. Сильні почуття – це підкріплення того, чого ви насправді хочете (не має значення які думки у вашій голові, негативні чи позитивні). ВІРА та БАЖАННЯ повинні відповідати. Іноді буває не рівнозначно, тому не відбувається нічого.

P.S.S.: ПАМ’ЯТАЙТЕ, що думки викликають сильні почуття та емоції – призводять до швидкого втілення Ваших думок.

Рекомендації до практики:

  1. Ви повинні пам’ятати – що ви більше, ніж фізичне тіло. Що у вас закладена стародавня програма, яка пам’ятає всі ваші Життя і знає, що ви є зараз. З цієї точки зору, ця частина є всеосяжною частиною Вас, яка може передавати інформацію про правильність того, що ви робите, кажете, думаєте, або того, що ви збираєтеся сказати або подумати.

Якщо ви чітко сформулюєте ТО, ЧОГО ВИ ХОЧЕТЕ, система керівництва працюватиме на Вас, ще більш ефективно.

  1. Протягом дня намагайтеся стежити за своїми емоціями. Якщо у вас поганий стан, і ви щось робите, займаєтеся чимось (іноді таке відбувається). Потрібно припинити робити те, що ви робили, тому що негативні емоції говорять Вам про те, що ви робите щось не так. Немає значення взагалі, що це за дії, причини тощо. Потрібно подумки сконцентруватися на тому, що ВІДЧУВАЄТЬСЯ КРАЩЕ, то й РАБИТИ. Іншими словами – робимо те, що приносить РАДІСТЬ, задоволення.
  1. Щодня по 15-20 хвилин займайтеся «свідомим творінням», в тиші, щоб Вас нічого не турбувало, не відволікало. Мрійте про життя, уявляйте себе таким, яким ви хочете бути в оточенні цього, що вам подобається.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: «Ви – ТВОРЕЦЬ свого Життя»,
думки, що викликають сильні почуття та емоції, призводять до швидкого втілення Ваших думок.

P.S. Верите ви в це, чи ні – процес створює те, про що Ви думаєте. Ми не можемо вимкнути Закон Творіння, він працює за умовчанням. Тому те, що ми думаємо, те й отримуємо. Там, де Ваш фокус – там ваше творіння. Слідкуйте за собою.

Так, хлопці, це нелегко, але можливо. Це ПРАЦЮЄ на 100%.

Успіхів у ваших творах

З любов’ю та повагою
Ліана Бенько

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top